Menu
Your Cart

ISO PRO 2:1 1800g - REFLEX

ISO PRO 2:1 1800g - REFLEX
New SUPER CENA ! -48 % vypredané
ISO PRO 2:1 1800g - REFLEX
Doručenie do zásielkovne zdarma od 60 €
Doručenie kuriérom do 24-48H zdarma od 70 €
Doručenie do EÚ zasielkovne len 3,50 €, od 100 € zdarma
DARČEK ZDARMA KAŽDÉMU:
0-30€: ISOACTIVE drink 31g na 500ml nápoja
od 30€: PROTEINOVÁ TYČINKA 50g + ISOACTIVE drink 31g na 500ml nápoja
od 60€: 2x PROTEINOVÁ TYČINKA 50g
  • Stav: vypredané
  • Vernostné body: 30
  • Model: ISO PRO 2:1 1800g - REFLEX
Videné: 597
33,90€
65,00€
Cena vo vernostných bodoch: 1500

Dostupné možnosti


ISO PRO 2:1

Najnovšia technológia prináša špičkovú kombináciu nutrientov určených nielen pre pevné a definované svaly, ale aj pre maximálny metabolický výkon a rýchlu regeneráciu.

ISO PRO 2:1 využíva najnovšie štúdie a poznatky v oblasti mTOR proteínovej syntézy a efektívnej obnovy svalového glykogénu. Spoločnosť Reflex Nutrition sa zaoberá vývojom a inováciami doplnkov športovej výživy od roku 1996. Za tú dobu vytvorili dôveryhodný výskum založený na intenzívnom silovom tréningu a efektívnej suplementácii. Tento prémiový produkt patrí spolu s One Stop XTREME do tzv. elitnej kategórie produktov zn. Reflex Nutrition a je určený pre všetkých náročných športovcov, ktorí chcú využiť svoj svalový potenciál na maximum.

Kombinácia špičkových sacharidov (cyklický dextrín) a srvátkového izolátu (Grass-Fed WPI) v pomere 2:1

ISO PRO 2:1 obsahuje 100% naštiepený (enzymaticky hydrolyzovaný) amylopektín z tzv. voskovej kukurice (waxy maize), ktorý je zdrojom tzv. cyklických dextrínov. Cyklické dextríny vykazujú obdobnú molekulárnu štruktúru ako svalový glykogén, preto predstavujú optimálny a pre telo ľahko stráviteľný zdroj tzv. vysokomolekulárnych sacharidov (tým sa výrazne odlišujú od štandardných foriem maltodextrínov a jednoduchých cukrov).

Druhou dôležitou zložkou je vysoko stráviteľný nedenaturovaný izolát srvátkovej bielkoviny od voľne pasúcich sa kráv (tzv. grass-fed). Je to pravdepodobne najkvalitnejšia forma proteínu, ktorá je v súčasnej dobe dostupná a obsahuje navyše biologicky aktívne mikrofrakcie, ktoré sú obsiahnuté v prírodnej čistej bielkovine.

Aditívum 3 g MCT tukov, 3 g L-glutamínu a 60 mcg chrómu v každej dávke

MCT tuky z kokosového oleja sú špeciálne tuky so strednou dĺžkou reťazca mastných kyselín. Vďaka tejto unikátnej molekulárnej štruktúre sa rýchlo vstrebávajú, neuskladňujem sa vo forme zásobného tuku, ale naopak podporujú jeho odbúravanie. Pri štiepení MCT tuku na energiu sa vytvárajú tzv. ketóny, ktoré dokážu zamedziť odbúravaniu svalovej hmoty.

Ďalšou dôležitou zložkou je aditívum voľnej formy L-glutamínu (3 g na dávku). L-glutamín (zdroj fermentácie) je najviac zastúpenou aminokyselinou v ľudskom tele a je pre fungovanie celého organizmu úplne zásadný. Svaly, bunky aj mozog L-glutamín používajú ako palivo. Zo všetkých aminokyselín v rámci svalovej hmoty má najvyššie zastúpenie práve L-Glutamín, a to až 61 %. Stres a nadmerné zaťaženie svalov znižuje zásoby glutamínu v tele. L-Glutamín je spolu s L-Lyzínom tiež zásadný pre obnovu buniek črevnej sliznice, kde tvorí až 70% z celkového množstva aminokyselín.

Chróm vo forme pikolinátu súvisí s optimálnou inzulínovou odozvou a rezistenciou. Chróm napomáha tak, aby energia dodaná cyklickými dextrínmi pôsobila v tele rovnomerne, dlhšiu dobu, a aby nebola negatívne ovplyvnená inzulínová sensitivita.

Minimalizovaný obsah jednoduchých cukrov v produkte

ISO PRO 2:1 obsahuje minimalizovaný obsah jednoduchých cukrov, podľa jednotlivých príchutí sa jedná o 2,5 - 4,9% z celkového obsahu produktu, zvyšok sacharidovej zložky tvoria vysokomolekulárne cyklické dextríny.

Lahodná chuť a celé chrumkavé kúsky

Okrem skvelého výživového profilu sa Iso Pro 2:1 vyznačuje aj tým, že si na ňom skutočne pochutnáte. Obsahuje celé chrumkavé kúsky vašich obľúbených dobrôt – podľa príchuti sú to marshmallows, sušienky, snehové pusinky alebo škoricovú posýpku. Tieto kúsky sú zámerne urobené tak, aby sa v šejkri nerozpustili a bolo treba ich pohrýzť. Majú pripraviť skvelý chuťový zážitok a pocit skutočnej nutričnej bomby, ktorá je odmenu za tvrdú drinu.

Základné benefity produktu

Instantná svalová infúzia pre maximálny svalový potenciál
Kombinácia špičkových sacharidov (cyklický dextrín) a srvátkového izolátu (Grass-Fed WPI) v pomere 2:1
Aditívum 3 g MCT tukov, 3 g l-glutamínu a 60 mcg chrómu v dávke
Minimalizovaný obsah laktózy a jednoduchých cukrov
Ideálny zdroj aminokyselín na regeneráciu a rast svalových vlákien
Ideálny zdroj cyklických sacharidov, MCT tukov a chrómu na šetrnú obnovu svalového glykogénu
Dávkujte po výkone, medzi tréningami, kedykoľvek počas dňa
Tri úžasné príchute s obsahom chrumkavých kúskov guličiek

Produkt je vhodný pre všetkých jedincov zameraných na:

Budovanie čistej svalovej hmoty a sily (silové športy, fitness atď.)
Zvýšenie celkového metabolického výkonu (cross-fit, bojové športy atď.)
Zrýchlenie regenerácie (dynamické a kolektívne športové disciplíny)
Zlepšenie vytrvalosti (viacdenná fyzická záťaž)
Odporúčané dávkovanie:

rozmiešajte 100 g (približne 3 zarovnané odmerky*) s 350 ml vody alebo mlieka v shakeri. Chrumkavé kúsky sa nerozpustia. Produkt konzumujte ihneď po namiešaní, nenechávajte stáť dlhšiu dobu v teple. *Odmerka je súčasťou balenia, vplyvom transportu môže klesnúť ku dnu. 1 odmerka = 60 ml (približne 33 g).
Upozornenie: Nevhodné pre deti, mladistvých do 16 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza vyváženú a pestrú stravu a zdravý životný štýl. Skladujte v suchu, chladu.


ve 100gRHP
Energetická hodnota1580 kJ

374 kcal

Tuky5,5 g

     Z toho nasycené mastné kyseliny3,2 g

Sacharidy55 g

     Z toho cukry4,5 g

Bielkoviny25 g

Soľ0,55 g

Vláknina2 g
Chróm
60 μg
150 %
Triglyceridy se středně dlhým reťazcom
3000 mg

Glutamin
3000 mg

RHP - referenčná hodnota príjmu.

Zloženie: 

Enzymaticky hydrolyzovaný waxy kukuričný škrob (35 %), srovátkový proteinový izolát (povod EU) (24 %), ovsená muka, triglyceridy se stredne dlhým retazcem (MCT) v prášku, kakao, L-glutamin, kousky sušenek obalených v čokoládě (3 %) [pšeničná muka (s uhličitanem vápenatým, železem, niacinem, thiaminem), cukr, palmový olej (z udržitelných zdrojů), repkový olej, kakao, sůl, bambucký olej), kousky vegan marshmallow (3 %) (glukózo-fruktózový sirup, cukr, dextróza, stabilizátor karagenan), aroma, barviva (oxid titaničitý, betanin), aroma, mořská sůl, sladidlo sukralóza, pikolinát chromitý.

Alergeny:

Vyznačené tučne v zložení.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Štítky: protein , izolat