Menu
Your Cart

Matrix 5.0 2270g - SYNTRAX

Matrix 5.0 2270g - SYNTRAX
New SUPER CENA ! -17 %
Matrix 5.0 2270g - SYNTRAX
Doručenie do zásielkovne zdarma od 60 €
Doručenie kuriérom do 24-48H zdarma od 70 €
Doručenie do EÚ zasielkovne len 3,50 €, od 100 € zdarma
DARČEK ZDARMA KAŽDÉMU:
0-30€: ISOACTIVE drink 31g na 500ml nápoja
od 30€: PROTEINOVÁ TYČINKA 50g + ISOACTIVE drink 31g na 500ml nápoja
od 60€: 2x PROTEINOVÁ TYČINKA 50g
 • Stav: Na sklade
 • Vernostné body: 30
 • Model: Matrix 5.0 2270g - SYNTRAX
Videné: 819
48,70€
59,00€
Cena vo vernostných bodoch: 1500

Dostupné možnosti

Základná koncepcia MATRIX vychádza zo štruktúry ľudského materského mlieka, ktoré obsahuje rýchle bielkoviny v najoptimálnejším pomere voči bielkovinám pomalým. MATRIX je obľúbeným proteínovým suplementom s veľmi dobrou chuťou a skvelou rozpustnosťou.

Základné vlastnosti:

 • revolučný prielom v oblasti kulturistiky - silný anabolický účinok, niekoľkonásobne vyššia oproti klasickým formám "whey proteínov"
 • patentovaná bioaktívna zmes MATRIX
 • základná koncepcia Matrix vychádza zo štruktúry ľudského materského mlieka, ktoré obsahuje rýchle bielkoviny v optimálnom pomere, voči pomalým bielkovinám - konkrétne 3: 1
 • všetky zložky Matrix sú spracované tak, že nie sú tepelne znehodnotené, tým si zachovávajú rovnaké vlastnosti ako úplne čerstvá bielkovina

Venujte nám 8 týždňov a doprajeme Vám dramatický nárast svalovej hmoty! Revolučná koncepcia matrix vznikla na základe mnohoročného vývoja a jeho skladba vychádza okrem iného aj zo štruktúry bielkovín ľudského materského mlieka, a to ako z hľadiska bioaktivity bielkoviny, tak z hľadiska časovej dostupnosti vstrebávaných aminokyselín. MATRIX je horúcou novinkou na súčasnom svetovom trhu proteínových prípravkov a je jednou z najsilnejších legálnych formúl pre rast svalovej hmoty.

Prečo je MATRIX Vašou najlepšou voľbou?

 • Matrix je bioaktívne! Všetky zložky Matrix sú spracované tak, že nie sú tepelne znehodnotené (denaturované) a zachovávajú si svoje bioaktívne vlastnosti, ktoré má iba úplne čerstvá bielkovina.
 • Matrix je niekoľkonásobne účinnejší! Ultimatívny stráviteľnosť a silný anabolický účinok, ktorý je niekoľkonásobne vyššia oproti klasickým formám Whey proteínov.
 • Matrix má maximálny anabolický potenciál! Pomer rýchlych bielkovín voči pomalým je v optimalizovanom pomere 3: 1, čo je úplne rovnaké ako u bielkoviny ľudského materského mlieka. Tento pomer v kombinácii s glutamínovými peptidy ponúka ten najsilnejší anabolický potenciál pre ľudský organizmus!
 • Stačí zamiešať lyžičkou! Samozrejmosťou je instantná forma, obsah bielkovín 75%.

dávkovanie:

 • rozmiešajte jednu odmerku Matrixu v 3 - 4 dcl vody
 • dávkujte 2 - 3x denne v závislosti na Vašej potrebe bielkovín
 • najvhodnejšia doba pre dávkovanie Matrixu je bezprostredne ráno po prebudení, po tréningu a večer pred spaním
 • proteínová formula Matrix je instantný, stačí len zamiešať lyžičkou a chutí skvele - GARANTUJEME!

Pozn: srvátková bielkovina je legislatívne zaradená v kategórii koncentrát vďaka zachovanému obsahu bioaktívnych zložiek (peptidy, laktoferín atď.), Avšak neobsahuje zvyšky laktózy ako klasický koncentrát.

Tabuľka nutričných hodnôt:

 100 g1 dávka (31 g)
energetická hodnota387 kcal120 kcal
kalórie z tuku48 kcal15 kcal
sacharidy9,7 g3 g
bioaktívny proteín *74,2 g23 g
tuky6,5 g2 g
nasýtené tuky3,2 g1 g
vláknina3,2 g1 g
cholesterol129 mg40 mg
sodík484 mg150 mg
draslík869 mg270 mg

Upozornenie:

Potravina určená pre zvláštnu výživu. Ukladajte mimo dosahu detí. Pred použitím pretrepte! Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Štítky: whey , protein