Menu
Your Cart

SHAABOOM PUMPS 385 g - KEVIN LEVRONE

SHAABOOM PUMPS 385 g - KEVIN LEVRONE
New SUPER CENA ! -46 % vypredané
SHAABOOM PUMPS 385 g - KEVIN LEVRONE
Doručenie do zásielkovne zdarma od 60 €
Doručenie kuriérom do 24-48H zdarma od 70 €
Doručenie do EÚ zasielkovne len 3,50 €, od 100 € zdarma
DARČEK ZDARMA KAŽDÉMU:
0-30€: ISOACTIVE drink 31g na 500ml nápoja
od 30€: PROTEINOVÁ TYČINKA 50g + ISOACTIVE drink 31g na 500ml nápoja
od 60€: 2x PROTEINOVÁ TYČINKA 50g
 • Stav: vypredané
 • Vernostné body: 15
 • Model: SHAABOOM PUMPS 385 g - KEVIN LEVRONE
Videné: 1007
15,24€
28,00€
Cena vo vernostných bodoch: 750

Dostupné možnosti

 • SHAABOOM PUMPS je jedinečné predtréningové cvičenie, ktoré vášmu telu poskytne to najlepšie. Kombinácia účinných látok zvýši vašu vytrvalosť, dodá energiu a pomôže budovať svalové tkanivo. 

  • Zvyšuje odolnosť organizmu vďaka citrulínu
  • Pomáha udržiavať acidobázickú rovnováhu  vďaka  beta-alanínu
  • Vytvára anabolické prostredie  vďaka  kreatínu
  • Poskytuje efekt svalového napumpovania vďaka AAKG
  •  povzbudzujúci účinok  kofeín

  Hľadáte doplnok, ktorý vás efektívne postaví na nohy a pripraví vaše telo na tréning? Vyberte si SHAABOOM PUMP, jedinečnú kombináciu citrulínu, kreatínu, beta-alanínu, AAKG a kofeínu v podaní Kevina Levronea. Toto predtréningové cvičenie zvýši vašu vytrvalosť a pomôže budovať svalové tkanivo a zároveň vás dobije energiou.

  SHAABOOM PUMP - prášková sila a energia

  Predtréningové doplnky sú určené na prípravu tela na cvičenie. SHAABOOM PUMP je receptúra ​​založená na synergickom pôsobení aktívnych zložiek. Citrulín obsiahnutý v prípravku znižuje pocit únavy a zvyšuje výkonnosť organizmu, vďaka čomu budete môcť dlhšie cvičiť a váš tréning bude náročnejší. Citrulín je totiž posilňovač dusíka, rovnako ako AAKG, ktorý nájdete aj v doplnku SHAABOOM PUMP.

  Kevin Levrone pred tréningom

  Látky podporujúce tvorbu oxidu dusnatého spôsobujú efekt svalovej pumpy, ktorá pôsobí priaznivo na svaly. „Nafúknuté“ nie je nič iné ako rozšírené cievy, ktoré dokážu pracujúcim svalom poskytnúť viac živín a kyslíka. Lepšie vyživované svaly pracujú efektívnejšie, čo umožňuje dosahovať lepšie výsledky. Silu a energiu vám dodá aj kofeín obsiahnutý v predtréningovke, ktorý vás efektívne nabudí k cvičeniu.

  Predtréningovka od Kevina Levronea

  Cvičenie je zamerané na budovanie svalovej hmoty. V tejto úlohe vám pomôže kreatín obsiahnutý v SHAABOOM PUMPS, ktorý pôsobí anabolicky aj antikatabolicky. Čo to znamená? Kreatín vytvára vo svaloch prostredie priaznivé pre tvorbu nových buniek, vďaka čomu sa vlákna môžu rýchlejšie regenerovať a zväčšovať svoj objem. Kreatín zároveň zabraňuje rozpadu už existujúcich buniek, čo má za následok rast svalového tkaniva.

  Shaaboom Kevin Levrone

  Beta-alanín tiež posilňuje odolnosť organizmu, ale funguje trochu inak ako arginín. Beta-alanín pôsobí inhibíciou zmeny pH vo svaloch. Fyzická námaha môže prinútiť svaly dýchať anaeróbne, čoho vedľajším účinkom je produkcia kyseliny mliečnej – nepohodlie spojené s jej prítomnosťou sa bežne označuje ako bolestivosť. Beta-alanín priaznivo pôsobí na acidobázickú rovnováhu, vďaka čomu telo vydrží dlhšie cvičenie.

  Kevin Levrone pred tréningom


  Porcia: 8,35 g / 16,7 g
  Porcie v balení
  : 46/23 Balenie: 385 g

  Zloženie SHAABOOM PUMP:  citrulín malát, beta-alanín, kreatín monohydrát,  L-arginín alfa-ketoglutarát (A-AKG), protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), regulátor kyslosti (E500), aróma 5 , kofeín, arómy 1,3 , aróma 2, 4 , koncentrát repnej šťavy 3,4 , farbivo (E160a) 1,2,3,5 , sladidlá (sukralóza, acesulfám K, steviol-glykozidy). Príchute: Pomaranč 1 , Jablko 2 , Ovocný punč 3 , Malina 4 , Citrón 5 .

  Aktívne zložky 8,35 g 16,7 g
  Citrulín malát 3000 mg 6000 mg
  vrátane  L-Citrulínu 2000 mg 4000 mg
  Beta - alanín 1600 mg 3200 mg
  Kreatín monohydrát 1500 mg 3000 mg
  vrátane kreatínu 1320 mg 2640 mg
  L-arginín alfaketoglutarát (AAKG) 1000 mg 2000 mg
  vrátane L-arginínu 700 mg 1400 mg
  kofeín 200 mg 400 mg

  ** - Referenčná hodnota príjmu pre priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal)
  * - Zloženie, gramáž a nutričné ​​hodnoty sa môžu mierne líšiť v závislosti od variantu príchute a/alebo šarže produktu.

  Ako používať SHAABOOM PUMP:  V závislosti od vašej telesnej hmotnosti skombinujte ~ 1 odmerku (8,45 g) so 150-200 ml vody, ak vážite 133 kg alebo menej, alebo ~ 2 odmerky (16,7 g) s 300-400 ml vody. ak vážite viac ako 133 kg. Jednu takúto porciu užite 20 minút pred tréningom.

  Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neužívať v prípade kardiovaskulárnych ochorení alebo precitlivenosti na kofeín. Nemiešať s alkoholom! Dôležitá je pestrá strava a zdravý životný štýl. Jednorazová konzumácia beta-alanínu v množstve presahujúcom 800 mg môže spôsobiť mravčenie a necitlivosť. 

  Výživové doplnky nemožno používať ako náhradu pestrej stravy. Nezabúdajte, že iba zdravý životný štýl a vyvážená strava zaisťujú správne fungovanie organizmu a udržiavajú dobrú kondíciu.

  Neprekračujte odporúčané dávky na konzumáciu počas dňa. Výrobok nemôžu používať ľudia, ktorí sú alergickí na niektorú z jeho zložiek. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Skladujte na suchom mieste pri izbovej teplote v tesne uzavretých nádobách.

  Spotrebujte do konca: dátum a číslo šarže sú uvedené na bočnej/spodnej strane obalu.

  Čistá hmotnosť: 385 g

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Štítky: pumpa , stimulant , prework