Menu
Your Cart

MELATONIN 90 tab - SCITECH NUTRITION

MELATONIN 90 tab - SCITECH NUTRITION
Objednaj do 14:00 --> Odošleme ešte dnes
Doručenie do zásielkovne a na poštu zdarma od 40 €
Doručenie kuriérom do 24H zdarma od 50 €
Doručenie do EÚ/ČR zasielkovne len 2,50 €, od 60 € zdarma
DARČEK ZDARMA KAŽDÉMU:
0-30€: ISOACTIVE drink 31g na 500ml nápoja
od 30€: PROTEINOVÁ TYČINKA 50g + ISOACTIVE drink 31g na 500ml nápoja
od 50€: PROTEINOVÁ TYČINKA 50g + BCAA XTRA DRINK 330ml
  • Stav: Na sklade
  • Vernostné body: 5
  • Model: MELATONIN 90 tab - SCITECH NUTRITION
Videné: 104
6,90€
9,90€
Cena vo vernostných bodoch: 300

Melatonin  - 90 tab

  • Pomáha vám zaspať
  • Podporuje cyklus spánku-bdenia
  • Zmierňuje účinky zmeny časových pásiem
  • Až 90 tabliet

Melatonin sú tablety od spoločnosti SCITEC NUTRITION obsahujúce 0,95 mg melatonínu. Prípravok je vynikajúci ako doplnok výživy pre ľudí trpiacich nespavosťou alebo problémami so zaspávaním. Siahnite po melatoníne a dobre sa vyspite!

Melatonínový spánok 5 mg na spánok 

Dobrý a zdravý spánok na dosah ruky

Melatonín je prirodzene sa vyskytujúca látka v tele. Hovorí sa mu hormón tmy, pretože sa začína uvoľňovať po zotmení. Tvorí sa v epifýze, ktorá je súčasťou mozgu. Čím menej svetla je, tým viac melatonínu sa produkuje v epifýze, takže telo vie, kedy je deň a noc. Melatonín reguluje vnútorné biologické hodiny. Najviac tohto hormónu sa nachádza v tele medzi 24. a 3. hodinou, čo je obdobie, keď sme najviac ospalí.

Pokojný spánok až do rána s melatonínom

Často sa stáva, že sme prepukli v noci. Nedokončené projekty si vyžadujú finalizáciu, byt sa dal trochu upratať po tom, ako deti zaspali, nehovoriac o chvíľke oddychu. Samotné použitie žiaroviek po zotmení v skutočnosti „zamieňa“ epifýzu, ktorá by už mala začať produkovať melatonín, a stále je tu veľa svetla. Zmeny v dennom dennom cykle môžu mať negatívny dopad na proces zaspávania, keď sa nám podarí priblížiť hlavu k vankúšu, spánok neprichádza - tento problém je možné vyriešiť melatonínom . 

Dlhý, hlboký spánok bez prebudenia

Môže byť narušená prirodzená produkcia melatonínu. Stres, práca na zmeny, cestovanie medzi časovými pásmami - tieto faktory určite nemajú dobrý vplyv na správu spánkového hormónu. Poruchy vo výrobe melatonínu sa môžu prejaviť ako problémy so zaspávaním alebo dokonca nespavosť. Ľahký spánok, ktorý je náchylný na opakované nočné prebudenia, môže byť tiež spôsobený nedostatkom melatonínu v tele. Našťastie sa spánkový hormón môže brať ako doplnok ad hoc, napríklad s melatonínovým spánkom spoločnosti IronFlex.

Melatonin  - prirodzene na spánok

Melatonin obsahuje až 0,95 mg melatonínu na jednu porciu. Toto je dávka, ktorá doplní hladinu spánkového hormónu vo vašom tele. Pravidelné používanie pomôže telu vrátiť sa do správneho cirkadiánneho cyklu a vy budete namiesto spánkového spania v posteli pokojne zaspávať . Dodatok bude užitočný aj v prípade, že veľa cestujete. Zmena časových pásiem môže spôsobiť takzvanú náhlu zmenu časového pásma, ktorej príznakom sú problémy so zaspávaním. Stojí za to si dať niečo na spánok, napríklad Melatonínový spánok.

Zdravý spánok

Niekedy nemáme problémy so zaspaním, ale v noci sa budíme, čo nás ráno ešte unavuje viac ako večer, keď sme išli spať. Takéto prebudenia môžu byť spôsobené príliš nízkou hladinou melatonínu. Suplementácia spánkovým hormónom pomôže vyrovnať hladinu melatonínu, takže môžete prespať celú noc hlbokým spánkom bez prerušenia. Vyskúšajte Melatonin a zistite, že môžete zastaviť nespavosť.

Dobre sa vyspi

Veľkosť
dávky : 1 tableta. Porcie v balení po 90
ks Balenie po 90 tabliet.

Aktívne zložkyv porcii
Melatonín0,95 mg


Ako používať Melatonin:  Jedna tableta denne.

Výživové doplnky nemožno používať ako náhradu pestrej stravy. Pamätajte, že iba zdravý životný štýl a vyvážená strava zabezpečujú správne fungovanie tela a udržiavajú dobrú kondíciu.

Neprekračujte odporúčané dávky na konzumáciu počas dňa. Výrobok nemôžu používať osoby alergické na niektorú z jeho zložiek. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Skladujte na suchom mieste pri izbovej teplote v dobre uzavretých nádobách.

Počas podávania produktu by sa nemal konzumovať alkohol. Melatonín spomaľuje reakcie ľudí riadiacich autá a ďalších ľudí obsluhujúcich stroje po dobu 5 hodín po podaní.

Minimálna trvanlivosť do konca: dátum a číslo šarže sú na bočnej / spodnej časti obalu.

Čistá hmotnosť: 90 tab

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Štítky: spanok , sleep , melatonin