Menu
Your Cart

Weider Pure Creatine - WEIDER 600g

Weider Pure Creatine - WEIDER 600g
Objednaj do 14:00 --> Odošleme ešte dnes
Doručenie do zásielkovne a na poštu zdarma od 40 €
Doručenie kuriérom do 24H zdarma od 50 €
Doručenie do EÚ/ČR zasielkovne len 2,50 €, od 60 € zdarma
DARČEK ZDARMA KAŽDÉMU:
0-30€: ISOACTIVE drink 31g na 500ml nápoja
od 30€: PROTEINOVÁ TYČINKA 50g + ISOACTIVE drink 31g na 500ml nápoja
od 50€: PROTEINOVÁ TYČINKA 50g + BCAA XTRA DRINK 330ml
  • Stav: Na sklade
  • Vernostné body: 20
  • Model: Weider Pure Creatine - WEIDER 600g
Videné: 68
22,90€
28,00€
Cena vo vernostných bodoch: 1000
Hmotnosť600 g
InfoCreaPure ® - Najkvalitnejší dostupný kreatín monohydrát, Nemecko
DávkovanieZákladná dávka je 3,4g 30-60 minút pred krátkym výkonom
Počet dávok v balení176 dávok po 3,4 g
Výživové údajeNa 100g: Creapure 100g Na dávku (3,4g): Creapure 3,4g

WEIDER Pure Creatine 600g je najkvalitnejšie čistý kreatín monohydrát na svete. WEIDER Pure Creatine 600g - 100% ný čistý Creapure to je TOP kreatínová čistota.

Creapure ® - Patent najkvalitnejšieho kreatínu monohydrát - od nemeckého výrobcu -Degusy - laboratórnu označený za najčistejší dostupný kreatín.

Weider Pure Creatine kreatín sval

Doplnok výživy určený pre: - zlepšenia aktuálneho fyzického výkonu - urýchlením regenerace po ukončení výkonu - doplnenie výživy pri redukčných diétach Zloženie: 100% kreatín monohydrát

Tento Creapure bol skúmaný vo viac Ako 50 klinických štúdiách, na ľuďoch vsetkych vekových kategórií, dlhsie Ako 21 mesiacov Užívaním bez prestávok, bez akýchkolvek vedľajších účinkovať!

dávkovaním

Základná dávka WEIDER Pure Creatine je 3,4g  30-60 minút pred krátkym výkonom. Pre stimuláciu výkonu sa kreatín podáva asi 3 dni pred výkonom a tesne pred jeho začatím (30-60 minút). Na závadu nie sú ani niekoľkonásobne vyššie dávky kreatínu (cca 5-30 g v závislosti na dobe výkonu, aktuálnu situáciu a pod.). K stimulácii tvorby svalovej hmoty je potrebné užívať kreatín aspoň 30 dní v dávkach asi 100 mg na 1 kg telesnej hmotnosti (pre 70 kg človeka je to 7 g).

WeiderPureCreatine600g quality

Uviedli sme o kreatíne na Facebooku:

--- UŽÍVATE KREATÍN? ---


Štúdia v roku 1992 (Harris R. et al .) potvrdila, že nasycovacia fáza pár dní po 20g kreatínu denne, zvýšila jeho obsah v svalových bunkách o skoro 20%, čo bolo následne udržované po dlhšiu dobu, menšími dávkami. V tele 70 kg dospelého muža priemernej stavby sa nachádza asi 120g . To znamená, že okamžitá kapacita zásob pre krátkodobý výkon sa tiež zvýšila skoro o 20%, výkonnosť však nie je matematicky priamo úmerná.
Sú dva zásadné smery užívania.
1. Podpora výkonu v anaeróbnej aktivite, čo znamená krátkodobý intenzívny výkon (vzpieranie, beh na 100m, krátke výbušné cvičenia ap., efekt do 90 sekúnd) – prvoradý výkon (bez nasycovania)
2. Nasýtenie buniek kreatínom (CP), zlepšenie hydratácie, zväčšenie objemu buniek, sily a energetickej zásoby. – prvoradý objem. (s nasycovaním)
V jednom aj druhom prípade znamená, že ak sa budete pohybovať v anaeróbnej časti aktivity, ktorou cvičenie s činkami väčšinou je, pomáha rovnako krátkodobé ako aj dlhodobé nasýtenie kreatínom.
Preto užívanie klasického monohydrátu začína vždy nasýtením buniek, kvôli vedľajším stratám (Creatinine). Novodobé kreatíny ako Krea-Genic® a Kre-Alkalyn toto nasýtenie vďaka účinnnosti nepotrebujú, ale my sme sa počas testovania presvedčili, že zvýšené dávky týchto kreatínov, čo i len na 2 násobok na začiatku 3-4 dní účinok ešte zlepšili. 
Časovanie dávok je v začiatku fázy jasné, v primeraných časových rozostupoch prijať rozdelenú časť dennej dávky kreatínu. V prípade užívania kreatínu v tréningových dňoch je vhodné dávku užiť podľa stavu organizmu a nasledovnej intenzity tréningu pred ním aj po ňom.
Ak idete cvičiť a pred hodinou a pol ste obedovali, večerali alebo mali iné jedlo, efekt bude minimálny, preto je odporúčanie všetkých kreatínových, arginínových stimulačných a iných predtréningových produktov zamerané na užívanie na prázdny žalúdok. Od metabolizmu človeka a objemu koktejlu (al. vody) potom závisí, či sa prijatý kreatín vstrebe do tela za 30 alebo 60 minút. Počas fyzickej práce telo čerpá zo zásob najbližších zdrojov, teda ak sa kreatín bude nachádzať práve v krvi, jednoznačne pomôže vo výkone. 
Ďalšie štúdie z rokov 1993, 1997 a 1999 rozoberali užívanie kreatínu (CreaPure®) s rôznymi inými suplementmi, ako proteín, glukóza apod. Záverom bolo zistené, že jeho vstrebávanie neovplyvňuje mixovanie s ostatnými suplementmi a jeho vstrbateľnosť je s minimálnymi odchýlkami podobná. 
Keď sa ale sústredíte na výkon, objem a silu, podanie kreatínu spoločne s inými prospešnými látkami ako sacharidy, aminokyseliny, arginín je samozrejme lepšie, pretože ponúka telu viac ako samotný kreatín. Rovnako je to po cvičení (Anabolické okno – do 90 minut po tréningu), ideálne je prijať ihneď po cvičení kreatín s aminokyselinami a adaptogénmi (Gainer, volumizér napríklad) na podporu anabolizmu a dodanie všetkých dôležitých živín pre regeneráciu po cvičení.

Upozornenie

Nevhodný pre deti do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte na suchom mieste, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, dobre uzavreté. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pri užívaní prípravku dbajte na dostatočný denný príjem tekutín. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!