Menu
Your Cart

NITRO-TECH Performance 1800g - MUSCLETECH

NITRO-TECH Performance 1800g - MUSCLETECH
SUPER CENA ! -26 %
NITRO-TECH Performance 1800g - MUSCLETECH
Objednaj do 14:00 --> Odošleme ešte dnes
Doručenie do zásielkovne a na poštu zdarma od 50 €
Doručenie kuriérom do 24H zdarma od 50 €
Doručenie do ČR zasielkovne len 2,50 €, od 60 € zdarma
DARČEK ZDARMA KAŽDÉMU:
0-30€: ISOACTIVE drink + od 30€: PROTEÍNOVÁ TYČINKA 50g + BCAA DRINK 250ml
  • Stav: Na sklade
  • Vernostné body: 30
  • Model: NITRO-TECH Performance 1800g - MUSCLETECH
Videné: 391
35,50€
48,00€
Cena vo vernostných bodoch: 1500

Dostupné možnosti

NITRO-TECH ®   je vedecky spracovaná proteínová formula s väčšinovým podielom srvátkového izolátu určená pre športovcov, ktorí chcú nabrať čistú svalovú hmotu, zlepšiť svoju silu a dosahovať lepších výkonov. Hlavnou zložkou proteínu NITRO-TECH ®   je srvátkový izolát, účinnosť formule je zvýraznená obsahom kreatínu, ktorý vyvoláva rýchly nárast svalovej hmoty a sily.

 

 

silná a účinná formula - fakty hovoria jasne

 

väčší prírastok čistej svalovej hmoty než iných bežne dostupných srvátkových proteínov:

 

Odborná štúdia ukázala, že testovaní jedinci, ktorí užívali NITRO-TECH ® , nabrali v priebehu 6 týždňov priemerne 4kg čistej svalovej hmoty, zatiaľ čo skupina športovcov, ktorí za rovnakých podmienok užívali bežný srvátkový proteín, nabrala priemerne 2.3kg. * 1

 

okamžité potréningové zásobenie svalov aminokyselinami

 

Okrem svojich kľúčových zložiek na budovanie svalov obsahuje NITRO-TECH ®  naviac ešte 3 hlavnej aminokyseliny vo voľnej forme - alanín, glycín, taurín, čo z neho robí úplne unikátny produkt vo svojej kategórii. Cieľom je poskytnúť telu esenciálne a proteinogenní aminokyseliny, ktoré sa rýchlo strávi a vstrebú do krvného obehu, aby sa mohli ihneď podieľať na regeneráciu, obnove a budovanie svalových buniek.

 

Alanín je po leucínu druhou najvyužívanejšie aminokyselinou pri syntéze bielkovín a zároveň je hlavnou aminokyselinou pre tvorbu využiteľné glukózy počas intenzívneho tréningu. Potréningový suplementácia alanínom rovnako chráni svalstvo pred rozpadom a podporuje syntézu bielkovín.

 

Glycín je aminokyselina, ktorá hrá významnú úlohu pri tvorbe rôznych biologických zlúčenín v tele, vrátane bielkovín a kreatínu, a tiež podporuje volumizácii buniek.  

 

Taurín je druhá najviac zastúpená aminokyselina vo svaloch, rovnako ako glycín zväčšuje objem buniek.

 

dodá viac sily než bežný srvátkový proteín:

 

Každá odmerka NITRO-TECH ® obsahuje 3 gramy kreatín monohydrátu. Srvátkový proteín v kombinácii s kreatínom generuje väčšiu silu než samotný proteín. V jednej štúdii sa ukázalo, že testovaní jedinci, ktorí po určitú dobu užívali kombináciu srvátka / kreatín v priemere zlepšili svoje maximum na bench presse o 15kg, zatiaľ čo druhá skupina, ktorá užívala len srvátku sa za rovnaké obdobie v priemere zlepšila len o 6kg. 1

 

ultra čistá proteínová formula

 

Jedna odmerka NITRO-TECH ® obsahuje 30g srvátkového proteínu predovšetkým vo forme izolátu, ďalej potom ultra filtrovaného koncentrátu a hydrolyzovaného izolátu, pričom obsah sacharidov je len 1 gram a tukov len 1.5g. Väčšina proteínových práškov na súčasnom trhu poskytuje výrazne menej bielkoviny v odmerke a niektoré formuly sú doslova napchaté tuky a karbohydráty. Srvátkový proteín NITRO-TECH ® je filtrovaný za pomocou špeciálnej multifázovej filtračnej technológie, vďaka ktorej má ďaleko menej tuku, laktózy a nečistôt než lacnejšie proteínové produkty.

 

 

vynikajúci pomer kvalita - účinnosť - cena

 

Na rozdiel od mnohých konkurenčných výrobkov obsahujúcich výrobky radu MuscleTech Performance Series kľúčové účinné zložky v špičkovej kvalite a v klinicky navrhnutých a overených množstvách. Presné množstvo jednotlivých zložiek je uvedené na etikete, spotrebiteľ má dobrý prehľad o tom, za čo platia.

 

výborná chuť

 

Každá naša príchuť zvíťazila v priamom teste porovnaní chuti medzi produktom MuscleTech a produkty našich hlavných konkurentov. Test bol vykonávaný nezávislým orgánom a degustátori nevedeli, ktorý konkrétny produkt konzumujú.

 

 

REFERENCES
1. Burke et al., 2001.  International Journal of Sport Nutrition and Exercise Metabolism . 11 (3): 349-64.

 

 

-------------------------------------------------- ----------------------------------------

 

prečo je NITRO-TECH ®  lepší ako bežné srvátkové suplementy?

 

NITRO-TECH ® je ideálny produkt pre elitných športovcov, ktorí potrebujú konzumovať vysoké množstvo bielkovín. Štúdia ukazuje, že tu obsiahnuté základné komponenty sú efektívnejšie pre budovanie svalov a narásť sily než samotný srvátkový proteín. Táto vedecky prepracovaná formula má za úlohu výrazne prekonať svaly-budujúci vlastnosti bežné srvátkové bielkoviny a zároveň zlepšiť silu športovcov.

 

V čom NITRO-TECH ® vyniká?

 

 

The NITRO-TECH Advantage

Ingredients

NITRO-TECH

hlavný konkurent na trhu

PROTEIN

30g v odmerke

22g

PROTEIN QUALITY

bielkovina predovšetkým vo forme Whey Protein Isolate

Whey Protein Concentrate, Milk Protein Isolate, Calcium Caseinate, Egg Albumen

carbs

1g

až 15g

FAT

1.5g

až 6g

CREATINE

3g

0

alanín

2g
(vrátane voľnej formy)

nie je pridaný

glycín

1g
(vrátane voľnej formy)

nie je pridaný

TAURINE

1g

nie je pridaný

 

 

 

Nutričné ​​hodnoty v 100g:

energetická hodnota ... ..1600 kJ / 381 Kcal

bielkoviny ... 83g, sacharidy ... 2,7g, tuky ... 4,2g

 

Zloženie v 1 odmerke (36g): Super Amino Strength Matrix - kreatín monohydrát ... 3g, l-alanín ... 2g (l-alanín, srvátkový proteínový izolát a srvátkový proteínový koncentrát), glycín ... 1g (glycín, srvátkový proteínový izolát a srvátkový proteínový koncentrát), taurín ... 1g, Enzyplex - papaín ... 50mg, amyláza ... 50mg.

Vitamíny a minerály v 1 odmerke (36g): vápnik ... 100mg (10% *), sodík ... 160mg **.

* ODD = odporúčaná denná dávka, ** ODD nie je stanovená

 

Ostatné zložky: srvátkový proteínový izolát (srvátkový proteínový izolát a hydrolyzovaný proteínový izolát), proteínový a aminokyselinový matrix (srvátkový proteínový koncentrát [ultrafiltrovaný], l-valín, l-leucín, l-izoleucín, l-glutamín), prírodné a umelé príchute, soľ, zmes gúm (celulózová guma - zahusťovadlo, xantanová guma - zahusťovadlo, stabilizátor, karagenan - zahusťovadlo, stabilizátor, želírujúca látka), sójový lecitín (antioxidant, emulgátor), acesulfam draselný (sladidlo, látka zvýrazňujúca chuť), sukralóza (sladidlo ).


Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.  Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!