Menu
Your Cart

Ashwagandha 90 kaps - GymBeam

Ashwagandha 90 kaps - GymBeam
New -38 %
Ashwagandha 90 kaps - GymBeam
Doručenie na poštu zdarma nad 10 €
Doručenie kuriérom do 24H zdarma nad 30 €
ŠEJKER + MOXY BCAA energy drink zdarma pri nákupe nad 30 €
  • Stav: Na sklade
  • Vernostné body: 7
  • Model: Ashwagandha 90 kaps - GymBeam
Videné: 50
7,50€
12,00€
Cena vo vernostných bodoch: 220

Ashwagandha je liečivá bylinka vo forme kapsúl, ktorá je známa najmä pre svoju schopnosť predchádzať úzkosti a depresii. Jej užívanie zníži koncentráciu kortizolu v tele a imunosupresívny účinok organizmu. Je to adaptogén - pomáha vyrovnať sa so stresom, ako aj bojovať s únavou. 

Ashwagandha je liečivá rastlina vo forme kapsúl, ktorá zlepšuje fyzickú výkonnosť a pomáha proti únave i úzkosti

Ashwagandha, po latinsky Withania somnifera, je bylinka, ktorá je známa predovšetkým v tradičnej indickej medicíne – Ajurvede. Na základe doslovného prekladu jej názvu – „vôňa koní“, sa jej pripisuje schopnosť prinášať silu a mužnosť, akou oplývajú práve tieto zvieratá.

 

Ashwagandha 90 kaps - gymbeam


Liečivá rastlina Ashwagandha zvyšuje odolnosť organizmu voči záťažovým faktorom. Zmierňuje tiež nespavosť a depresiu vyvolanú stresom. Znižuje koncentráciu kortizolu v ľudskom organizme, naopak zvyšuje schopnosť odolávať stresu.1 Okrem zníženia stresu môže Ashwagandha zlepšiť aj fyzickú výkonnosť u ľudí so sedavým zamestnaním, ale aj u športovcov. 2 Zároveň vďaka svojej nízkej hustote lipoproteínov (LDL) znižuje hladinu cholesterolu v tele.3 


Štúdie potvrdili, že Ashwagandha má vplyv aj na plodnosť mužov, a to hlavne na kvalitu a zvýšené množstvo spermií.4 Ashwagandha sa ako podpora liečby tradične odporúča pre pacientov s rakovinou. Aj napriek tomu, že neexistuje priamy dôkaz o schopnosti rakovinu liečiť, je dokázané, že môže prispieť k zmierneniu bolesti z chemoterapie znížením stresu a únavy.

 

Ashwagandha 90 kaps - gymbeam

 

Ashwagandha a jej výhody

  • liečivá bylina vo forme tabliet
  • zlepšuje fyzickú výkonnosť
  • znižuje stres a únavu
  • zmierňuje nespavosť a depresívne stavy
  • znižuje koncentráciu kortizolu
  • znižuje imunosupresívny účinok stresu
  • zlepšuje kvalitu spermií a zvyšuje ich počet

 

Zloženie

Ashwagandha extrakt (Withania somnifera 5%, [Withanolids 5%], protihrudkujúce činidlo (fosforečnan vápenatý, stearan horečnatý), kapsula (želatína).

 

Dávkovanie

Odporúčame užívať 1 kapsulu denne.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (1 kaps)
Ashwagandha extrakt (Withania somnifera 5%)500 mg

 

Upozornenie

Výživový doplnok. Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosah malých detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Minimálna trvanlivosť: uvedená na obale.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Štítky: stimulant