Menu
Your Cart

Mutant Mass 6800g - PVL

Mutant Mass 6800g - PVL
Doručenie do zásielkovne zdarma od 50 €
Doručenie kuriérom do 24-48H zdarma od 60 €
Doručenie do EÚ/ČR zasielkovne len 3,50 €, od 80 € zdarma
DARČEK ZDARMA KAŽDÉMU:
0-30€: ISOACTIVE drink 31g na 500ml nápoja
od 30€: PROTEINOVÁ TYČINKA 50g + ISOACTIVE drink 31g na 500ml nápoja
od 60€: 2x PROTEINOVÁ TYČINKA 50g
  • Stav: Na sklade
  • Vernostné body: 40
  • Model: Mutant Mass 6800g - PVL
Videné: 3027
54,80€
69,00€
Cena vo vernostných bodoch: 2000

Dostupné možnosti

Mutant Mass je gainer, na ktorý ste čakali! Mutant Mass bol zostavený v spolupráci s výhradne tvrdo cvičiacimi atlétmi a kulturistov, ktorí požadujú silu, absolútnu veľkosť a maximálny výkon. Ak to myslíte s naberaním čistej svalovej hmoty vážne, Mutant Mass je Vašou najlepšou voľbou! Tento unikátny gainer obsahuje v každej dávke 26 g bielkovín z desiatich rôznych postupne sa uvoľňujúcich zdrojov a 85 g sacharidov - všetko, čo Vaše svaly potrebujú k okamžitému rastu!

Mutant Mass bol vyvíjaný cez 2 roky a je založený na dôkazoch vedy. Ešte dôležitejšie je, že práve skončilo testovanie v posilňovniach na skutočných atlétoch. Výsledok? Ak raz denne pridáte jednu dávku Mutant Massu k svojej obvyklej strave, môžete pribrať až 2,5 kg čistých svalov a behom ďalších 14 dní zvýšiť svoj bench-press o 5 - 10 kilogramov! To nie je raketová veda, to len Mutant Mass robí svoju prácu!

Mutant Mass je o naberaní skalopevných svalov - a hŕbu! Budovanie svalov vyžaduje správny mix proteínov k zväčšeniu svalového tkaniva a jej regeneráciu. Proteín musí byť ušetrený toho, aby bol plytvaný pre potreby telesnej energie, pretože svaly vyžadujú masívnu infúziu čistých kalórií k tomu, aby nahradili svalový glykogén vyčerpaný behom ťažkého tréningu. Trávenie, absorbcia, zvyšovanie príjmu kalórií - Mutant Mass vie všetko spôsobom, aký ste ešte nezažili!

92% všetkých trénujúcich nikdy nezískajú hmotu, ktorú by cheli. Mutant Mass bol vytvorený za jediným účelom - nárast čistej hmoty. Jeho vzorec zloženie je svetelné roky pred tým, čo dnešné gainery ponúkajú. Ostatné gainery sú z väčšej časti cukry, laktóza cukru a lacnejšie mliečne proteíny - Mutant Mass prichádza ako jedinečný weight gainer! Mutant Mass obsahuje 10 rôznych proteínových zložiek, ktoré dodajú Vášmu telu ohromné ​​spektrum aminokyselín zabezpečuje ešte väčší svalový rast. Táto patentovaná technológia je vytvorená k pretlačeniu väčšieho množstva využiteľného proteínu do svalu tak, aby postupne zaplavila vaše svaly vlnou di, tri a oligo peptidových aminokyselín.

zloženie: Carbo blend (waxy maize starch, maltodextrín, barley starch, sweet potato, rolled oats), Mutant Mass Pro-Matrix (whey proteín concentrate, Hydrolyzed whey proteín, whey proteín isolate, Micellar casein proteín, Milk proteín concentrate, milk proteín isolate) , lipid food blend (fractionated kokosové oil (MCT oil), avokádo, flaxseeds, pumpkin seeds, Sunflower Oil), thickeners (defatted soybean, hrášok, guar gum), cocoa, natural and artificial Flavours, caramel colouring 2, salt, sweeteners (Sucralose 1 [580 mg]), coffee powder, Emulsifier (sunflower lecitín), enzymes (laktátovou, protease), Cinnulin PF® (cinnamon extract), tart cherry

Potravina určená pre zvláštnu výživu sa sladidlami. Vhodné pre športovcov. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace matky. Ukladajte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

alergény:

  • obsahuje laktózu a mliečne bielkoviny. Spracované v prevádzke, kde sa spracováva sója, lepok, orechy, arašidy.

Nutričné ​​informácie (v 100 g)
energie393 kCal
bielkoviny20 g
sacharidy68,57 g
z toho cukry6,43 g
tuky4,29 g
z toho nasýtené2,1 g
soľ0,52 g
vláknina2,86 g

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Štítky: gainer