Menu
Your Cart

Minerály

Chromium Picolinate 60 tab - GYMBEAM
-20 %
Výrobca: GymBeam
Chromium Picolinate je prírodný suplement, ktorý vzniká spojením chrómu a kyseliny pikolínovej. Táto esenciálna minerálna látka priaznivo pôsobí na hladinu cholesterolu, stimuluje tvorbu inzulínu a podieľa sa na metabolizme tukov a sacharidov. B..
3,70€ 4,63€
Magnesium+Chelate 60 kaps - BIOTECH USA
-34 %
Výrobca: Biotech USA
Výživový doplnok vo forme kapsúl obsahujúci aj chelátový horčík. 250 mg horčíka v dávke Mg-bisglycinát dobre využiteľná formula PREČO JE HORČÍK UŽITOČNÝ?  Pretože horčík: prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania, normálnemu fungovaniu svalov a udržaniu rovnováh..
7,90€ 12,00€
Iron complex 120 tabs - GYMBEAM
-12 %
Výrobca: GymBeam
Iron complex je zmes železa, zinku, vitamínu C a kyseliny listovej v tabletovej podobe. Ide o skvelý zdroj minerálov a vitamínov pre podporu metabolizmu, imunitného systému alebo zníženia únavy a vyčerpania. Iron complex pre podporu imunity, metabolizmu a..
7,90€ 9,00€
Vitamín C + Zinok + extrakt zo zázvoru tablety na cmúľanie  90 tab - GYMBEAM
-28 %
Výrobca: GymBeam
Vitamín C + Zinok + extrakt zo zázvoru je unikátna kombinácia aktívnych zložiek, ktoré posilňujú imunitný systém. Vitamín C navyše prispieva k tvorbe kolagénu a spolu so zinkom pomáha udržiavať zdravie pokožky. Cmúľacie tablety obsahujú aj antioxidantmi n..
6,40€ 8,95€
Chromium Picolinate 120 tab - GYMBEAM
-19 %
Výrobca: GymBeam
Chromium Picolinate je prírodný suplement, ktorý vzniká spojením chrómu a kyseliny pikolínovej. Táto esenciálna minerálna látka priaznivo pôsobí na hladinu cholesterolu, stimuluje tvorbu inzulínu a podieľa sa na metabolizme tukov a sacharidov. B..
6,90€ 8,50€
Chelated Magnesium+B6 - 100 tab - WARRIOR
-33 %
Výrobca: WARRIOR
Chelátový horčík bisglycinát spolu s vitamínom B6 v 1 tablete!Nerozlučná dvojka živín. Cenovo výhodný komplex od Warrior. Alternatívne názvy: magnézium, magnézium chelát, minerál.Jedna z biologicky najvyužiteľnejších foriem horčíka (chelátový bisglycinát horečnatý) obohatená o vitamín B6 v..
5,99€ 9,00€
Zinok 100 tab - GYMBEAM
-34 %
Výrobca: GymBeam
Zinok je dôležitý minerál, ktorý sa podieľa na mnohých telesných funkciách. Od delenia buniek, cez syntézu bielkovín, kolagénu a inzulínu, až po znižovanie hladiny cholesterolu a produkciu hormónov štítnej žľazy. Podporuje imunitný a nervový systém a zabezpečuje aj správnu č..
3,90€ 5,95€
Magnézium citrát 600 - 100 tab - WARRIOR
-34 %
Výrobca: WARRIOR
Biologicky dostupnejšia forma horčíka.600mg citrátu horčíka v 1 tablete!Pohodlná forma tabliet.Prípravok neobsahuje žiadne zložky GMO. Alternatívne názvy: citrát horečnatý, horčík. Citrát horečnatý (magnézium citrát, horčík) patrí k jednej z biologicky dostupnejšej form..
5,95€ 9,00€
Magnézium chelát 90 kaps - GYMBEAM
-24 %
Výrobca: GymBeam
Magnézium chelát je magnézium chelát - najlepšie vstrebateľná väzba horčíka, ktorá napomáha zdraviu kostí, svalov a kĺbov. V jednej tablete sa nachádza až 125 mg horčíka,  ktorý efektívne bojuje proti svalovici a zmierňuje únavu. Taktiež prechádza&nb..
9,80€ 12,95€
Calcium Zinc Magnesium 100 tab - BIOTECH USA
-34 %
Výrobca: Biotech USA
Calcium Zinc Magnesium 100 tab - BIOTECH USA Obsahujú 4 druhy minerálnych látok v znamení synergieHospodárne balenieJednoduché dávkovanieDROBNÍ PODPOROVATELIA ORGANIZMUČasto si ani neuvedomujeme, koľko maličkostí je potrebných pre správne fungovanie nášho organizmu: na to, aby sme sa dokázali p..
7,90€ 12,00€
ZMB6 120 kaps - GYMBEAM
-41 %
Výrobca: GymBeam
ZMB6 je účinná kombinácia minerálov zinok, horčík a vitamínu B6, tiež známa ako ZMA, ktorá zvyšuje hladinu testosterónu, urýchľuje regeneráciu, zvyšuje silu a výdrž. Navyše dopĺňa elektrolyty, vyplavené počas tréningu a zlepšuje spánok. Tento produkt obsahuje optimálne množstvo 100% prírod..
5,90€ 9,95€
Zinok pre ženy - 100 tab - WARRIOR
New SUPER CENA ! -31 %
Výrobca: WARRIOR
Zinok pre ženy je výživový doplnok navrhnutý špeciálne pre ženy.  Obsahuje pikolinát zinku, vrátane komplexu účinných látok.Zinok PikolinátOrganický zdroj s vynikajúcou biologickou dostupnosťou a fyziologickou kompatibilitou – naše telo ho dokáže ľahko absorbovať.Zinok pre ženyZinok -..
8,95€ 13,00€
Železo 120 kaps - GYMBEAM
-46 %
Výrobca: GymBeam
Železo je nevyhnutný minerál, ktorý sa nachádza v hemoglobíne. Zabezpečuje prenos kyslíka z pľúc do všetkých tkanív v ľudskom tele. Má pozitívny vplyv na pamäť a koncentráciu, prispieva k správnej látkovej premene, ktorá je dôležitá pre tvo..
3,90€ 7,18€
Selén 90 kaps - GYMBEAM
-32 %
Výrobca: GymBeam
Selén je minerál v kapsulovej forme, ktorý podporuje správne fungovanie ľudského tela. Selén prispieva k podpore imunitného systému, zdravých vlasov a nechtov. Podporuje aj funkciu štítnej žľazy, ochranu pred oxidačným stresom a normálnu spermiogenéz..
4,45€ 6,50€
ZMB6 100 tab - WARRIOR
-34 % vypredané
Výrobca: WARRIOR
Zinok + magnézium + vitamín B6 od Warrior!Biologicky využiteľná forma minerálov.Pohodlná forma tabliet.Testosterón, svalová sila, dobrý spánok, regenerácia.Alternatívne názvy: Magnesium citrate, zinc picolinate, complex, pyridoxín hydrochlorid HCL.ZMB6 tablety (Zinok, Horčík, Vitamín B6 | ..
5,95€ 9,00€
Multi Mineral Citrate COMPLEX 60 kaps - SWANSON
-45 % vypredané
Výrobca: SWANSON
Aké sú výhody Swanson Multi Mineral Citrate?Doplnok od spoločnosti SWANSON Health Products.Lepšia absorpcia minerálnych iónov.Jeden z najúčinnejších doplnkov výživy.Ďalšie informácie :Minerálne citráty - to znamená minerály vo forme prírodných organických zlúčenín, poskytujú mnohonásobne lepšie..
6,90€ 12,50€
Zobrazené 1 až 16 z 18 (2 stránok)