Menu
Your Cart

Podpora trávenia

Pestrec mariánsky 120 kaps - GYMBEAM
-38 %
Výrobca: GymBeam
Pestrec mariánsky (Milk Thistle) je bylinka s vysokým obsahom látky Silymarín, ktorej najdôležitejšou funkciou je ochrana pečeňových buniek. Pestrec podporuje zdravie žlčníka a pečene, čistí a regeneruje pečeň. Taktiež optimalizuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi,&n..
7,11€ 11,50€
DigeZyme 60 kaps - GYMBEAM
-43 %
Výrobca: GymBeam
DigeZyme®  je komplex 5 tráviacich enzýmov - amyláza, proetáza, laktáza, lipáza a celuláza, ktoré podporuje zdravé trávenie a vstrebávanie živín zo stravy. Rozkladajú molekuly jedla na dostatočne malé jednotky, ktoré organizmus dokáže absorbovať, čo súvisí s c..
7,11€ 12,50€
Opti 7 Digest - tráviace enzýmy 150 tab - WARRIOR
-34 %
Výrobca: WARRIOR
Tráviace enzýmy od Warrior.Kompletná zmes až 7 tráviacich enzýmov.Zlepšenie vstrebávania výživných látok do tela.Zlepšenie rastu a regenerácie.Rastlinný pôvod enzýmov, vhodné pre vegetariánov aj vegánov. Bez éčiek, konzervantov a GMO.Alternatívne názvy: enzymes, alfa-amyláza..
6,26€ 9,50€
Ashwagandha 90 kaps - GymBeam
-44 %
Výrobca: GymBeam
Ashwagandha je liečivá bylinka vo forme kapsúl, ktorá je známa najmä pre svoju schopnosť predchádzať úzkosti a depresii. Jej užívanie zníži koncentráciu kortizolu v tele a imunosupresívny účinok organizmu. Je to adaptogén - pomáha vyrovnať sa so stresom, ako aj bojovať s úna..
6,75€ 12,00€
Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)