Menu
Your Cart

Kĺbová výživa

Collagen Premium - hydrolyzovaný rybací kolagén 300 g - NATURAL NUTRITION
-24 %
Výrobca: NATURAL NUTRITION
Hydrolyzovaný kolagén z morských rýb.Bez nepríjemného rybacieho zápachu.Už aj v osviežujúcej príchuti šťavnatých malín! Krásna pleť a silné spojivové tkanivá.Zdroj aminokyselín L-prolínu a L-glycínu.Rýchla rozpustnosť.Vysoká biologická dostupnosť.Správna voľba pre každého, kto si..
12,95€ 17,00€
Kĺbová výživa Articular Drink 390 g - GYMBEAM
-30 %
Výrobca: GymBeam
Articular Drink je komplexná kĺbová výživa v nápoji, ktorá chráni zdravie celého pohybového aparátu a spojivového tkaniva. Podporuje obnovu a regeneráciu väzov, kĺbov, chrupaviek, pomáha predĺžiť vitalitu a silu kĺbov. Pomocou Articular Drink budú vaše kĺby v bezpe..
9,90€ 14,21€
Gelatine Forte 400g - WEIDER
-20 % vypredané
Výrobca: WEIDER
Želatína - kolagénWeider Gelatine Forte vám poskytuje základnú látku pre posilnenie kĺbového a väzivového aparátu. Produkt bol vyvinutý špeciálne pre vaše kĺby. Intenzívne a náročné cvičenia často poškodzujú kĺbové puzdrá a väzivové spojenia.Tým zvyčajne nie je venovaná dostatočná pozornosť, s výnim..
12,60€ 15,75€
Artro 7 Plus Powder 1500 g- STILL MASS
-25 %
Výrobca: STILL MASS
Určenie: Je komplexná kĺbová výživa zložená zo 7 aktívnych látok. V danom produkte bolo použité prírodné sladidlo stévia, čím zvyšuje kvalitu produktu. Glukosamín je bázickým derivátom glukózy, ktorý sa používa ako pomocný prostriedok na zmiernenie zápalu a bolestí pri liečbe zápalov kĺbov, šliach, ..
30,00€ 40,00€
Hydrolyzovaný kolagén RunCollg 500 g - GYMBEAM
-35 %
Výrobca: GymBeam
RunCollg® je hydrolyzovaný kolagén doplnený o vitamín C, ktorý prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a správnej funkcii kostí a chrupaviek. Produkt obsahuje bohatý komplex aminokyselín, a preto má až 92 % bielkovín na jednu dávku.  RunCollg®&nbs..
12,90€ 19,92€
Collagen Gold - hydrolyzovaný kolagén 400 g - NATURAL NUTRITION
-21 %
Výrobca: NATURAL NUTRITION
Hydrolyzovaný hovädzí (bovinný) kolagén v práškovej formeChuťovo príjemný, takmer bez charakteristickej chute kolagénu.Zdroj aminokyselín L-prolínu, L-glycínu a L-lyzínu.Vynikajúca vstrebateľnosť a okamžitá rozpustnosť.Svaly + kĺby + pokožka + vlasy + nechty + kosti + zuby.Užívan..
7,95€ 10,00€
MSM - GYMBEAM 250g
-41 %
Výrobca: GymBeam
MSM je kĺbová výživa a zdroj organickej síry, ktorá zvyšuje zdravie kĺbov, ich flexibilitu a pohyblivosť, zmierňuje zápaly a redukuje bolesť. Je vhodný pri všetkých problémoch s kĺbami, pretože pomáha vytvárať spojivové tkanivo a opravovať kĺby, šľachy a väzy. Navyše z..
2,90€ 4,92€
Joint Flex Gold 400 g - NATURAL NUTRITION
-30 %
Výrobca: NATURAL NUTRITION
7 účinných látok!V ochutenej aj naturálnej verzii.Skvelý doplnok pri zvýšenej záťaži nosných kĺbov (ťažká fyzická práca, šport, cvičenie, nadváha).Aj pre seniorov a tých, ktorí pociťujú ťažkosti s pohybovým aparátom. Joint Flex Gold  je ideálnou kombináciou siedmich účinných látok vyv..
13,99€ 20,00€
Beauty Collagen 300g - WEIDER
-20 % vypredané
Výrobca: WEIDER
Hmotnosť300 gDávkovanie10 gramov denne v 200ml vodyPočet dávok v balení30PríchuťJahoda - banánKtorá žena by si nepriala hebkú pokožku, pekné a silné nechty a zdravé a krásne vlasy. Tak ako sa snažíte pomôcť telu zvonku, je rovnako potrebné dodávať potrebné živiny aj zvnúra. A Beauty Collagen od Weid..
21,80€ 27,25€
Collagen 300g - WEIDER
-20 %
Výrobca: WEIDER
Patentovaný kostný kolagén je úplne nová úroveň funkčnosti podporujúca váš krásny vzhľad, bez alergií a vedľajších účinkov!Weider Collagen to je ideálna starostlivosť o vaše kĺby. Tento doplnok výživy obsahuje kolagén peptidov s vysokou biologickou hodnotou, čím prispieva k zdraviu kostí a chru..
12,80€ 16,00€
Colla Pink 240 g - BEASTPINK
-12 %
Výrobca: BEASTPINK
Colla Pink je jedinečný beauty nápoj pre ženy bez cukrov a tukov, ktorého hlavnou zložkou je prémiový kolagén. Je obohatený o kyselinu hyalurónovú, extrakt z hroznových jadier, vitamíny a minerály, ktoré sa starajú o to, aby bola pleť, nechty a vlasy krásne vyživen..
12,90€ 14,60€
Žraločia chrupavka 100 kaps - GYMBEAM
-30 %
Výrobca: GymBeam
Žraločia chrupavka je 100% prírodná výživa kĺbov, ktorá slúži na liečbu, ako aj prevenciu ochorení pohybového aparátu. Jej hlavnou funkciou je oprava a udržiavanie zdravých kĺbov, nie len športovcov, ale aj nešportovcov. Taktiež prináša úľavu ľudom trpiacim artritídov, rednutím k..
9,90€ 14,21€
Kĺbová výživa Arthro Plus - GYMBEAM 120 kaps.
-9 %
Výrobca: GymBeam
Arthro Plus je komplexná kĺbová výživa, ktorá obsahuje 4 efektívne zložky, ako MSM, Chondroitín, Glukosamín a Kyselina L-askorbová.  Podporuje zdravie pohybového aparátu, je prevenciou voči úrazom, pomáha regenerovať väzivá, kĺbové spoje, chrupavky, bráni..
12,90€ 14,21€
Glukosamín sulfát 500 g- GYMBEAM
-20 %
Výrobca: GymBeam
Glukosamín Sulfát je kĺbová výživa na obnovu a regeneráciu kĺbov. Glukosamín je stavebným prvkom chrupavky, podieľa sa na budovaní šliach, väzov a chrupavky. Zvyšuje hustotu chrupavky, chráni kĺby a zmierňuje ich bolestivosť. Navyše, má protizápalové účinky, p..
11,90€ 14,94€
Arthro Guard 120 tab - BIOTECH USA
-20 %
Výrobca: Biotech USA
VIACÚROVŇOVÁ OCHRANA KĹBOV A KOSTÍ V TABLETÁCH S OBSAHOM MSM, GLUKOSAMÍNU, CHONDROITÍNU, VÁPNIKA, MANGÁNU, A SO ŠKÁLOU BYLINNÝCH EXTRAKTOV. Prípravok Arthro Guard obsahujúci 17 aktívnych zložiek je našim najsilnejším a najvyspelejším prípravkom zameraným na starostlivosť o kĺby. Podporuje vaše ..
20,90€ 26,13€
Collagen type II 100g- STILL MASS
-25 %
Výrobca: STILL MASS
Kurací kolagén z hrudnej chrupavky typu II Je najviac zastúpený v chrupavkových tkanivách, kde tvorí tenké fibrily. Chrupavka je jednou z primárnych spojivových tkanív tela a poskytuje pružnosť a podporu kĺbov. Kolagén typu II je základným štruktúrnym proteínom v chrupavke, ktorý je zodpovedný za je..
11,80€ 15,73€
Zobrazené 1 až 16 z 26 (2 stránok)