Menu
Your Cart

Kĺbová výživa - Kolagény

Kyselina hyalurónová 100 kaps - WARRIOR
-23 %
Výrobca: WARRIOR
Kyselina hyalurónová (Hyaluronic Acid) v kapsulách od Warrior!100mg v dennej dávke!Aj vo verzii Forte - iba 1 kapsula denne!Široké spektrum účinkov. Pohodlná forma kapsúl.Alternatívne názvy: hyalurónová kyselina, HA.Kyselina hyalurónová (Hyaluronic Acid) je látka, ktorú ľudské te..
9,90€ 12,90€
Collagen Premium - hydrolyzovaný rybací kolagén 300 g - NATURAL NUTRITION
-12 %
Hydrolyzovaný kolagén z morských rýb.Bez nepríjemného rybacieho zápachu.Už aj v osviežujúcej príchuti šťavnatých malín! Krásna pleť a silné spojivové tkanivá.Zdroj aminokyselín L-prolínu a L-glycínu.Rýchla rozpustnosť.Vysoká biologická dostupnosť.Správna voľba pre každého, kto si..
14,95€ 17,00€
KOLAGEN BEAUTY 30 kaps - ACTIVLAB
New -32 %
Výrobca: ACTIVLAB
ACTIVLAB PHARMA Kolagen Beauty - 30 kapsúl - PopisObsahuje až 200 mg vysoko kvalitného morského kolagénu v 1 kapsulePodporuje zdravú pokožku a silné vlasyVyvinutý špeciálne pre ženyObohatené o vitamíny (A, C, E) a minerály (kremík, zinok)Starajte sa o krásnu, pevnú a hladkú pokožku a silné vlas..
8,90€ 13,00€
Kĺbová výživa Arthro Plus - GYMBEAM 120 kaps.
-38 %
Výrobca: GymBeam
Arthro Plus je komplexná kĺbová výživa, ktorá obsahuje 4 efektívne zložky, ako MSM, Chondroitín, Glukosamín a Kyselina L-askorbová.  Podporuje zdravie pohybového aparátu, je prevenciou voči úrazom, pomáha regenerovať väzivá, kĺbové spoje, chrupavky, bráni..
8,80€ 14,21€
Collagen Element - Hydrolyzovaný kolagén 1 kg - NATURAL NUTRITION
-24 %
Hydrolyzovaný bravčový kolagén v práškovej podobe.Ľahko vstrebateľná forma.Rozpustný aj v studených kvapalinách.97% podiel bielkovín.Neodmysliteľná súčasť kĺbových prípravkov.Vhodný aj v období nízko kalorických, redukčných diét.Hydrolyzovaný bravčový kolagénVýznam hydrolyzovaného kolagénu..
12,90€ 17,00€
HAIR CARE BEAUTY 200g - ACTIVLAB
New -18 %
Výrobca: ACTIVLAB
Až 7 aktívnych zložiek, ktoré zlepšujú vzhľad vlasov Keratín, zinok, vitamín C a biotín Vysoká dávka morského kolagénu Doplnok pre ženy Posilňuje vlasy a nechty a zlepšuje vzhľad pokožky Nie ste spokojní s tým, ako vyzerajú vaše vlasy? Sú vaše vlasy hrubé a matné? ..
15,50€ 19,00€
Collagen Gold - hydrolyzovaný kolagén 300 g - NATURAL NUTRITION
-25 %
Hydrolyzovaný hovädzí (bovinný) kolagén v práškovej formeChuťovo príjemný, takmer bez charakteristickej chute kolagénu.Zdroj aminokyselín L-prolínu, L-glycínu a L-lyzínu.Vynikajúca vstrebateľnosť a okamžitá rozpustnosť.Svaly + kĺby + pokožka + vlasy + nechty + kosti + zuby.Užívan..
7,50€ 10,00€
Colla Pink 240 g - BEASTPINK
-29 %
Výrobca: BEASTPINK
Colla Pink je jedinečný beauty nápoj pre ženy bez cukrov a tukov, ktorého hlavnou zložkou je prémiový kolagén. Je obohatený o kyselinu hyalurónovú, extrakt z hroznových jadier, vitamíny a minerály, ktoré sa starajú o to, aby bola pleť, nechty a vlasy krásne vyživen..
10,30€ 14,60€
Pro Flex - HIRO.LAB 400g
New -27 %
Výrobca: HIRO.LAB
Zregenerujte si kĺbyProblémy s kĺbmi sú mimoriadne populárne, aj keď často podceňované. Je to tak preto, lebo veľa ľudí sa začne obávať o svoj stav, až keď je skutočne zlý. Je však potrebné pripomenúť, že poškodená kĺbová chrupavka sa nehojí, ale iba ju zakrýva jazvou na spojke a po poškod..
10,90€ 15,00€
MSM - GYMBEAM 250g
-31 %
Výrobca: GymBeam
MSM je kĺbová výživa a zdroj organickej síry, ktorá zvyšuje zdravie kĺbov, ich flexibilitu a pohyblivosť, zmierňuje zápaly a redukuje bolesť. Je vhodný pri všetkých problémoch s kĺbami, pretože pomáha vytvárať spojivové tkanivo a opravovať kĺby, šľachy a väzy. Navyše z..
3,40€ 4,92€
Výrobca: SCITEC NUTRITION
Metylsulfonylmetán-800 mg v každej kapsule800 mg v každej kapsule MSM je vynikajúcim zdrojom síry. V malom množstve sa vyskytuje aj v mnohých druhoch jedál a nápojov. Týmto našim jediným produktom s obsahom účinných látok, ktorý zabezpečuje veľkú dávku MSM, možno dosiahnuť precíznejšie dávkovan..
8,50€ 9,00€
KOLAGEN BEAUTY 20 TAB - ACTIVLAB
SUPER CENA ! -12 %
Výrobca: ACTIVLAB
Balenie:2 x 10 šumivých tablietStručná charakteristika:Je to produkt vyvinutý s ohľadom na ženy. Je to vynikajúca podpora pokožky a ochrana pred známkami starnutia.Obsahuje až 500mg prvotriedneho morského kolagénu , čo je dobre známa zložka, ktorá zlepšuje pevnosť a pružnosť pokožky.V..
7,90€ 9,00€
Kĺbová výživa Articular Drink 390 g - GYMBEAM
-23 %
Výrobca: GymBeam
Articular Drink je komplexná kĺbová výživa v nápoji, ktorá chráni zdravie celého pohybového aparátu a spojivového tkaniva. Podporuje obnovu a regeneráciu väzov, kĺbov, chrupaviek, pomáha predĺžiť vitalitu a silu kĺbov. Pomocou Articular Drink budú vaše kĺby v bezpe..
10,90€ 14,21€
Joint Flex Gold 400 g - NATURAL NUTRITION
-30 %
7 účinných látok!V ochutenej aj naturálnej verzii.Skvelý doplnok pri zvýšenej záťaži nosných kĺbov (ťažká fyzická práca, šport, cvičenie, nadváha).Aj pre seniorov a tých, ktorí pociťujú ťažkosti s pohybovým aparátom. Joint Flex Gold  je ideálnou kombináciou siedmich účinných látok vyv..
13,99€ 20,00€
Hydrolyzovaný kolagén RunCollg 500 g - GYMBEAM
-30 %
Výrobca: GymBeam
RunCollg® je hydrolyzovaný kolagén doplnený o vitamín C, ktorý prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a správnej funkcii kostí a chrupaviek. Produkt obsahuje bohatý komplex aminokyselín, a preto má až 92 % bielkovín na jednu dávku.  RunCollg®&nbs..
13,90€ 19,92€
Glukosamín 400 g- STILL MASS
-20 %
Výrobca: STILL MASS
Glukosamín je bázickým derivátom glukózy, ktorý sa používa ako pomocný prostriedok na zmiernenie zápalu a bolestí pri liečbe zápalov kĺbov, šliach, kĺbových puzdier, ďalej k zlepšeniu degeneratívnych procesov postihujúcich medzistavcové platničky. Stimuluje tvorbu glukosaminoglukanov a proteoglukano..
12,00€ 15,00€
Zobrazené 1 až 16 z 33 (3 stránok)