Menu
Your Cart

Blog - protein RSS Feed

22 Sep OVOCNÝ PROTEÍNOVÝ SHAKE
admin 0 677
OVOCNÝ PROTEÍNOVÝ SHAKEPrijať kvalitné živiny po náročnom tréningu a doplniť glykogén je veľmi dôležité, a preto sa s vami podelím o tento jednoduchý tip. OVOCNÝ PROTEÍNOVÝ SHAKE: Do mixéra hodíme banán, ananás a odmerku vanilkového proteínu Gold Wh..
15 Sep VEGAN RYŽOVÁ KAŠA
admin 0 735
VEGAN RYŽOVÁ KAŠA Pripravila som si raňajkový recept pre vegánov, aj pre tých, čo chcú obmedziť príjem živočíšnych bielkovín. Ryžová kaša s vegánskym proteínom ťa na raňajky zasýti a nabije energiou a to aj bez akéhokoľvek živočíšneho produktu. Budem..
11 Sep Sladký snack plný bielkovín
admin 0 717
Sladký snack plný bielkovínTakúto chutnú sladkú maškrtu plnú bielkovín odporúča naša reprezentantka SR v boxe Nicole Ďuríková :-) Ak máte chuť na niečo sladké, alebo iba potrebujete doplniť denný príjem bielkovín, skúste si pripraviť tento jednoduchý..
10 Sep Ovsená kaša s proteínom a malinami
admin 0 830
Ovsená kaša s proteínom je skvelá voľba ako raňajky po rannom tréningu Takýmito raňajkami sa naša reprezentantka SR v boxe Nicole Ďuríková zvykne posilniť pred treningom/zápasom :-) Ingrediencie: -40g ovsených vločiek -250ml rastlinného mlieka -odmer..
Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)